• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Спалення сухостою на Львівщині: 214 пожеж, одна смерть та загоряння лісу

eye

0

15.05.2018 12:48

Безпека

img

Він зазначив, що внаслідок спалення сухостою мешканцями одна людина загинула і ще одна отримала опіки. Окрім того, у Буському районі зафіксований випадок, коли горіння сухостою перекинулось на ліс.

За словами Юрія Кагітіна, сухостій спалюють переважно у сільській місцевості.

«Ця проблематика є по цілій області. Від пожеж сухостою виникають пожежі торфовищ, для ліквідації яких треба значні матеріальні затрати та ресурси. Коли горять торфовища, нашим підрозділам доводиться кілька діб, а то і тиждень ліквідовувати горіння торфополів», - сказав він.

Окрім того, цього року вже є випадки смерті та стравмування людей через спалення сухої трави.

«Люди, які палять сухостій, не лише шкодять навколишньому середовищу, але й своєму здоров’ю. У нас в цьому році вже є випадки, коли людина внаслідок опіків, отриманих під час горіння сухостою, загинула. Ще одна людина також отримала опіки. Прикрий випадок трапився на Вінниччині, коли загинула однорічна дитина. Ця проблематика досить велика. Такі пожежі перекидаються і на підприємства, і на житлові будинки. Ми маємо такі випадки. Окрім того, це ще й шкода екосистемі», - зазначив Юрій Кагітін.

Він додав, що ГУ ДСНС спільно з ГУ Екологічної інспекції проводяться спільні рейди та відпрацювання. Екоіспекція накладає адміністративні стягнення, якщо вдалося знайти палія.

«ДСНС проводить профілактичні заходи і роз’яснювальну роботу населенню. У цьому році наші підрозділи виїздили на 214 пожеж сухої трави. На це ми витратили близько 8 тонн палива. Через недбалість людей маємо такі витрати не рахуючи ресурсу техніки та людського ресурсу. Окрім того, зафіксована вже й лісова пожежа. У Бузькому районі вогонь від спалювання трави перекинувся на ліс», - сказав Юрій Кагітін.

За його словами, цього року на Грибовицькому сміттєзвалищі пожеж не зареєстровано і викликів на полігон ТПВ не було.

Назад до розділу

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

8 000 0000 00 hotline@test.gov.ua icon

Опитування

Тестове опитування

,00%

,00%

Триває до 22/03/2019

Останні новини з категорії:

Надзвичайники перевіряють громадські заклади на протипожежну безпеку

ГУ ДСНС у Львівській області проводить перевірки щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей. Про це сьогодні, 18 квітня, під час прес-конференції у Прес-центрі Гал-інфо розповів заступник начальника ГУ ДСНС України у Львівській області із запобігання надзвичайним ситуаціям Юрій Кагітін.

eye

440

Безпека

15 травня 2018 12:51

Спалення сухостою на Львівщині: 214 пожеж, одна смерть та загоряння лісу

На Львівщині від початку року було 214 пожеж внаслідок паління сухостою. Про це сьогодні, 18 квітня, під час прес-конференції у прес-центрі АІА «Гал-інфо» розповів заступник начальника ГУ ДСНС України у Львівській області із запобігання надзвичайним ситуаціям Юрій Кагітін.

eye

389

Безпека

15 травня 2018 12:48

СБУ затримала керівника РІА Новини України, проводяться обшуки

СБУ затримала керівника РІА Новини України, проводяться обшуки. Про це повідомила речниця СБ України Олена Гітлянська.

eye

320

Безпека

15 травня 2018 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію