• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Після реконструкції палац спорту "Україна" буде виключно спортивно-оздоровчою спорудою

eye

0

15.05.2018 12:42

Культура

img

Палац спорту "Україна" має основне цільове призначення -  для професійного розвитку тенісу серед дітей та юнацтва. Однак після передачі тенісної бази на баланс профспілок Львівщини, Палац спорту почали використовувати не за призначенням, зокрема, проводили ярмарки одягу, виставки предметів побутового вжитку тощо.

Тепер, завдяки реконструкції, на місці об’єкту, який потребує капітального ремонту, постане сучасний центр для здорового дозвілля львів’ян.

За словами архітектора Ігора Гризлюка, проектом передбачається сучасний центр спорту та дозвілля, а саме модернізація та енергозбереження будівлі, детальне проектування громадського простору, зони відпочинку для дорослих та дітей, модернізація озеленення. Також передбачено шість критих тенісних кортів, два спортивні басейни (плавальний і дитячий) довжиною 25 м, приміщення спа-центру, спортивні зали для проведення дозвілля та спортивних секцій, які стосуються дітей.

До того ж, для забезпечення транспортної розв'язки планують проектувати і розробляти підземний паркінг.

Головний дизайнер проекту Арсен Костишин додає, що інтер'єр сучасного центру спорту передбачає багатофункційний зал з біговою доріжкою, а також зал для занять баскетболом і футболом. Також існуватимуть гуртки із спортивних та бальних танців, і гуртки з дошкільного розвитку дитини - малювання, шахи та дизайн.

Планують також виділити зона коворкінгу для проведення лекцій та майстер-класів.  Окрім того, функціонуватиме кафе здорового харчування.

Особливу увагу в реконструкції Палацу спорту "Україна" приділяють зведенню кортів для підготовки спортсменів міжнародного класу. Федерація тенісу України готова надати усі необхідні консультації щодо спорудження нових кортів. 

"Така реконструкція Палацу спорту дасть можливість кращого тренування в зимовий період. Влітку є можливість тренуватися на 29-ти кортах, а от взимку з цим є велика проблема, діти не мають де тренуватися. Тож керівники цього проекту роблять для львівського тенісу дуже велику послугу. Круглорічні тренування завдяки новим критим кортам дадуть можливість юним спортсменам показати себе як на львівських, так і на загальноукраїнських і міжнародних турнірах", - зазначила заступниця голови Львівської обласної федерації тенісу України Сюзанна Лавриш.

Також заступник директора Палацу спорту "Україна" Тарас Ящишен запевняє, що якщо раніше будівля не на 100% використовувалась за призначенням, то тепер вона стане виключно спортивною оздоровчою спорудою.

Реконструкцію розпочнуть у другій половині цього року, триватиме вона близько двох років.

Назад до розділу

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

8 000 0000 00 hotline@test.gov.ua icon

Опитування

Тестове опитування

,00%

,00%

Триває до 22/03/2019

Останні новини з категорії:

Після реконструкції палац спорту "Україна" буде виключно спортивно-оздоровчою спорудою

Львів потерпає від браку сучасних тенісних кортів, особливо критих, для тренувальних занять та змагань. На базі Палацу спорту "Україна" щорічно проводили міжнародний юніорський тенісний турнір під егідою Міжнародної тенісної федерації "ITF Lion Cup" - одне з найпрестижніших змагань у національному календарі.

eye

338

Культура

15 травня 2018 12:42

Державний меморіальний музей Михайла Грушевського відзначить 20-літній ювійлей

18-20 травня у Державному меомріальному музеї Михайла Грушевського у Львові відбудуться заходи з нагоди 20-літнього ювілею музею. Про це повідомили в прес-службі ЛОР.

eye

290

Культура

15 травня 2018 12:32

Таємниці театру Заньковецької: загублена кімната без дзеркал

Щоразу глядачі театру Заньковецької бачать святково вбрану сцену, охайний зал, смарагдові крісла, фойє з мармуровою крихтою… Та чи спадало вам на думку, що це не весь театр, а тільки його парадна одежина? Журналістка Гал-інфо продовжує розкривати таємниці залаштунків. Нещодавно, блукаючи поверхами будівлі, вона знайшла загублену кімнату без дзеркал.

eye

395

Культура

15 травня 2018 12:17

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію