• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Державний меморіальний музей Михайла Грушевського відзначить 20-літній ювійлей

eye

0

15.05.2018 12:32

Культура

img

У програмі святкування:

18 травня - Міжнародний “Форум музейних інновацій”. На форумі обговорюватиметься затверджена Міжнародною Радою музеїв ІСОМ у 2018 р. до всесвітньої програми святкування Міжнародного дня музеїв тема “Музеї в мережі: нові методи, нові відвідувачі”. 
Метою проведення форуму є ознайомлення учасників із сучасними інформаційними і візуальними технологіями, відповідними стандартами, застосуванням їх у музейній практиці, створенням цифрового музейного контенту та застосуванням програмних і технічних рішень до нових технологій інтерактивної музейної комунікації, навчання технології оцифровки.
Формат проведення: презентації, майстер-класи, професійні діалоги і консультації.

19 травня - “Святкування 20-річчя Львівського музею Михайла Грушевського”:

У програмі - покладання квітів до пам'ятника Михайла Грушевського у Львові (пр. Шевченка) (12.00) та до стели Михайла Грушевського на території музею (вул Франка, 154) (13.00).
Також відкриються музейні виставоки:“Скарби Львівського дому Грушевських”,“Музейний вернісаж”, “Пізнаємо Грушевського разом...”

20 травня - Музейний фестиваль “Свято в Президентському саду”. 
Впродовж дня відбуватимуться майстри народної творчості від Марії Іванишин, Степана Помфюка, Ірини Білик, Оксанаи та Дмитра Мартиновичів, ВіриОлеш, Ірини Шевчик, Марти Новицької, Надії Троцько та інших.
Також у музеї заплановані ярмаркові забави, виставки живопису, іконопису, вишивки, виробів з бісеру, книжкові виставки видавництв «Апріорі» та «Світ», майстер-класи з гончарства, соломоплетіння, витинанки, виготовлення ляльки-мотанки та зернових кораликів, хусткування.
Під час фестивалю можна буде насолодитися виступами львівських естрадних виконавців та хорових колективів з Білорусі, Польщі, України.

Свято триватиме з 13 год. до 19 год. 
Адреса: вул. Івана Франка, 154

Назад до розділу

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

8 000 0000 00 hotline@test.gov.ua icon

Опитування

Тестове опитування

,00%

,00%

Триває до 22/03/2019

Останні новини з категорії:

Після реконструкції палац спорту "Україна" буде виключно спортивно-оздоровчою спорудою

Львів потерпає від браку сучасних тенісних кортів, особливо критих, для тренувальних занять та змагань. На базі Палацу спорту "Україна" щорічно проводили міжнародний юніорський тенісний турнір під егідою Міжнародної тенісної федерації "ITF Lion Cup" - одне з найпрестижніших змагань у національному календарі.

eye

337

Культура

15 травня 2018 12:42

Державний меморіальний музей Михайла Грушевського відзначить 20-літній ювійлей

18-20 травня у Державному меомріальному музеї Михайла Грушевського у Львові відбудуться заходи з нагоди 20-літнього ювілею музею. Про це повідомили в прес-службі ЛОР.

eye

290

Культура

15 травня 2018 12:32

Таємниці театру Заньковецької: загублена кімната без дзеркал

Щоразу глядачі театру Заньковецької бачать святково вбрану сцену, охайний зал, смарагдові крісла, фойє з мармуровою крихтою… Та чи спадало вам на думку, що це не весь театр, а тільки його парадна одежина? Журналістка Гал-інфо продовжує розкривати таємниці залаштунків. Нещодавно, блукаючи поверхами будівлі, вона знайшла загублену кімнату без дзеркал.

eye

395

Культура

15 травня 2018 12:17

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію